درباره صنایع شیمیایی برنا

  1. خانه
  2. درباره صنایع شیمیایی برنا

صنایع شیمیایی برنا ، با هدف تولید و عرضه محصولاتی با کیفیت، بروز و قیمتی مطلوب و ارائه خدمات مشاوره ای به مشتریان گرامی، قریب یک دهه است که فعالیت می نماید.
محصولات این شرکت در دو نوع چسب های پایه آب و حلال پایه در پنج گروه کاری ۱- چاپ و بسته بندی ۲- ساختمانی ۳- چوب دکوراتیو و کفپوش ۴- چسب های صنعتی تخصصی و عمومی ۵- چسب های عمومی و خانگی ، به مشتریان عزیز و محترم تقدیم می شود.
علاوه بر این انواع ترکیبات شوینده (اعم از خانگی و صنعتی)، چسب های متنوع سفارشی (اعم از مایع، نواری و هات ملت) و دیگر ترکیبات شیمیایی مرتبط به طیف وسیعی از کاربران صنعتی عمومی و خانگی و همچنین مصرف کنندگان صنعتی از صنایعی نظیر چاپ و بسته بندی و صحافی، کیف و کفش و سراجی، چوب و مبلمان و دکوراتیو، فرش و البسه و منسوجات، ساختمان و مصالح مرتبط، خودرو و الکترونیک و… ارائه می‌شود .
خاطر نشان می‌گردد، خط مشی صنایع شیمیایی برنا بر پایه مشتری مداری، مشاوره و پاسخگویی علمی و فنی، تولید محصولاتی دانش بنیان و کاربردی، اشتغال زایی و توسعه پایدار، رفع نیازهای وارداتی کشور، تعالی سازمانی و ارتقای کیفی و کمی محصولات تولیدی بنا نهاده شده است و این موارد از اهم اهداف و راهبردهای مدیریتی این شرکت می باشد.
صنایع شیمیایی برنا با برند “چسب برنا” و با دارا بودن گواهی ISO مدیریت کنترل کیفیت و نشان CE اروپا ، صادرات محصولات با کیفیت را در راستای ارزش آفرینی برای میهن عزیزمان در دستور کار قرارداده و در عین حال افتخار دارد با صنایع مختلف داخلی جهت تامین نیاز های حوزه چسب و مواد شیمیایی مورد نیاز همکاری نماید.
لازم به ذکر است، چسب برنا در راستای کاهش هزینه‌های تردد درون‌شهری، صرفه‌جویی در زمان خرید مشتریان، کاهش حجم ترافیک، کاهش آلودگی‌های محیط زیست، ایجاد اعتماد در مشتریان از اصالت کالا، ایجاد امکان دسترسی مشتریان به انواع کالا مورد نیاز در مکان و زمان مطلوب مشتریان، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی جهت ارائه و تامین محصولات چسب برنا به مشتریان گرامی نمود است. امیدواریم مشتریان عزیز از محصولات و خدمات ما راضی بوده و ما نیز متعهد هستیم هر روز در مسیر رشد و ارتقا قدم برداشته و محصولات و خدمات بهتری را تقدیم مشتریان عزیز نماییم..

آرزوی ما زندگی شاد و موفق برای همه مشتریان عزیز و کسب . کاری پررونق برای صنایع کشور و هموطنان عزیزمان است.
امیدواریم ما هم بتوانیم در این مسیر نقش مان را به خوبی ایفا کنیم.
چسب برنا در چسباندن بی همتا !

ورود به فروشگاه آنلاین

فروش تمامی محصولات شرکت صنایع شیمیایی برنا

برخی از مشتریان نام آشنا

محصولات صنایع شیمیایی برنا
فهرست